• O gospodarstwie

Poznajmy się

ZIN_62161.jpg

 

Witamy w naszym gospodarstwie, miejscu, gdzie pasja do roślin łączy się z zaangażowaniem w produkcję najwyższej jakości sadzonek. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to założyliśmy nasze gospodarstwo w malowniczej wsi Wężyki, położonej w pobliżu Sochaczewa. Ewelina i Paweł, jako właściciele i zarządcy gospodarstwa, z wielkim zaangażowaniem dbają o każdy etap produkcji.
 
Specjalizujemy się w uprawie i sprzedaży sadzonek borówki amerykańskiej, derenia jadalnego oraz jagody kamczackiej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wyhodowanie sadzonek o doskonałej jakości. Ponadto, prowadzimy własne plantacje borówki, z których można u nas nabyć świeże i pyszne owoce.
 
Rozmnażamy nasze rośliny w sposób tradycyjny, stosując metody wegetatywne. Takie podejście pozwala na zachowanie wysokiej jakości roślin, które odziedziczą najlepsze cechy od swoich matecznych krzewów. Ponadto, metoda wegetatywna pozwala na szybsze uzyskanie plonów oraz zapewnia większą odporność roślin na choroby i szkodniki.
 
Z myślą o Państwa wygodzie i dostępności do naszych zdrowych roślin, stworzyliśmy sklep internetowy, który pozwala na łatwy i szybki zakup naszych produktów. Dzięki temu, mogą Państwo cieszyć się doskonałej jakości sadzonkami oraz świeżymi owocami prosto z naszych plantacji, bez wychodzenia z domu.
 
Dbamy również o rozwój naszego gospodarstwa i nieustannie się uczymy, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i warsztatach związanych z uprawą roślin jagodowych. Dzięki temu, możemy wprowadzać nowoczesne technologie oraz innowacyjne metody uprawy, które zwiększają jakość naszych produktów i efektywność naszej pracy.
 
W trosce o naszych klientów, oferujemy także wsparcie i doradztwo w zakresie uprawy roślin jagodowych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Państwu w osiągnięciu najlepszych rezultatów w hodowli zakupionych u nas sadzonek. Jeśli mają Państwo pytania czy wątpliwości, śmiało można się z nami skontaktować – zawsze służymy pomocą.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zakupów